27 груд. 2017
З 21 по 27 грудня в дошкільному навчальному закладі проходили новорічні раночки.
![](/uploads/org3367/news_1515481338__thumb.jpg)
В казковому залі всю дітвору та їх родини на свято запросили красуня ялинка, Дід Мороз та Снігурочка. Діти разом з казковими героями запрошували всіх до радісного хоровода. В залі панувала казкова новорічна атмосфера.
23 лист. 2017
Українські вечорниці
![](/uploads/org3367/news_1512321639__thumb.JPG)
В рамках Місячника української мови та писемності в дошкільному навчальному закладі вихованцями старшої групи було проведено свято Українські вечорниці
17 лист. 2017
Флешмоб підтримки української мови
![](/uploads/org3367/news_1512322408__thumb.jpg)
Педагоги дошкільного навчального закладу прийняли участь у флешмобі підтимки української мови
26 жовт. 2017
Обговорення нового закону "Про освіту"
![](/uploads/org3367/news_1509298467__thumb.jpg)
Колектив дошкільного навчального закладу обговорив новий закон "Про освіти"
20 жовт. 2017
Свято Осені
![](/uploads/org3367/news_1509298255__thumb.jpg)
До вихованців всіх груп закладу завітала Осінь-чарівниця.Дуже приємно було спостерігати як вихованці вміють співати. Діти на святі показали свої акторські таланти.Вони читали вірші, танцювали, програвали етюди, активно брали участь у спротривних змаганнях.
16 вер. 2017
День Міста
![](/uploads/org3367/news_1505679210__thumb.jpg)
Дошкільний навчальний заклад прийняв участь у заходах щодо проведення Дня Міста
15 вер. 2017
Олімпійські ігри
![](/uploads/org3367/news_1505679012__thumb.jpg)
У дошкільному навчальному закладі були проведені Олімпійські ігри. Діти із захватом слухали про Олімпійські ігри. Із великою участю самі приймали участь у змаганнях, виявили неабияку спритність та спортивний запал
13 вер. 2017
Зустріч з новою поліцією
![](/uploads/org3367/news_1505837700__thumb.jpg)
В рамках Тижня Безпеки у дошкільному навчальному закладі працівниками нової поліції був проведений навчальний тренінг "Безпека руху на дорозі"
1 вер. 2017
День Знань
![](/uploads/org3367/news_1505214698__thumb.JPG)
Ось і розпочався новий навчальний рік. З квітами, в святковому вбранні цього дня завітали малята до дитячого садка, в якому панувала радісна атмосфера.
31 серп. 2017
Засідання педагогічної ради
![](/uploads/org3367/news_1505069671__thumb.jpg)
31 серпня в дошкільному навчальному закладі відбулось засідання педагогічної ради